VOLTRAWEBhttp://www.voltraweb.be/jeugdtoernooi.htm

         Website voor en door volleybaltrainers


TORNOOIEN (ook Beach & Gras)

(aparte pagina voor Jeugdtornooien)

 Om Tornooien HIER te laten vermelden, mail je de gegevens naar wilfriedvm@skynet.be


tijdsc4.gif (3955 octets)tijdsc4.gif (3955 octets)Voltraweb neemt in verband met deze toernooien enkel op:
datum/data – toernooi-naam – plaats (+indoor/outdoor) – toernooiwebsite OF voor info te contacteren emailadres

 tijdsc4.gif (3955 octets)Aparte pagina voor 3-hoekstornooitjes & Oefenmatchen


Overzicht (voor gegevens per tornooi, scroll door): Let op ! De 3-hoekstornooitjes staan op de pagina "Oefenwedstrijden & -tornooitjes

- datum en locatie van je volgende tornooi al bekend ? Vermeld hier de gegevens, dan houden kandidaatdeelnemers die datum/data vrij


21 & 22 juli - Leuven - Belgian Beachvolley Championship

22 juli - Beveren-Waas - BEACH Dames

28 juli - Ertvelde/Evergem - Internationaal GRAStornooi 

28 & 29 juli - Middelkerke - Belgian Beachvolley Championship

29 juli - Mechelen - BEACH: provinciaal (4-4) & Landelijk (2-2)

4 & 5 augustus - Maaseik - Belgian Beachvolley Championship

5 augustus - Knokke-Heist - BEACH Vlaamse Prov Finales Heren & Dames

5 augustus - Knokke-Heist - BEACHfinales Volley-Vlaanderen

9 tot 12 augustus - Knokke-Heist - Belgian Beachvolley Masters

11 augustus - Hechtel-Eksel - Heren 1ste & 2de DIV + top 1ste prov volgeboekt

11 augustus - Zoersel - Dames Divisie + 1ste prov volgeboekt

11 & 12 augustus - De Haan - mannen/vrouwen diverse niveaus in- & outdoor

11 & 12 augustus - Kieldrecht - 45ste grastornooi

15 augustus - Vilvoorde - 9de AG Insurance Beachcup

18 augustus - Moorsel/Aalst - Heren a) 2de div +1ste prov - b) 2de + 3de prov VOLGEBOEKT

18 augustus/Août - Oudergeml/Auderghem - Heren/Hommes - 3 niveaus VOLGEBOEKT

18 augustus - Zoersel - Dames Divisie + 1ste prov VOLGEBOEKT

18 augustus - Aalter - Heren Divisie & Nationale

18 augustus - Wevelgem - Dames 2de prov VOLGEBOEKT

18 augustus - Loppem - Dames 3de & 4de prov VOLGEBOEKT

18 & 19 augustus - Assenede - 50ste Internationaal Openlucht tornooi - mannen/vrouwen & gemengd alle niveaus

19 augustus - Moorsel/Aalst - Dames a) 2de div +1ste prov - b) 2de + 3de prov VOLGEBOEKT

19 augustus/Août - Oudergeml/Auderghem - Dames - 3 niveaus VOLGEBOEKT

19 augustus - Aalter - Dames Liga-B + 1ste Div VOLGEBOEKT

19 augustus - Aalter - Dames 2de + 3de prov VOLGEBOEKT

19 augustus - Tielt - Dames Liga-A + 1ste & 2de divisie VOLGEBOEKT

25 augustus - Ertvelde/Evergem - (Indoor) - Dames & Heren - meerdere nviveaus + G-sporters

25 augustus - Gent/Oostakker - Dames Provinciaal VOLGEBOEKT

25 augustus - Hechtel-Eksel - Heren 1ste & 2de DIV + top 1ste prov volgeboekt

25 augustus - Zottegem - Heren 2de div & 1ste prov

25 augustus - Moorsele - Dames a) 1ste + 2de prov - b) 3de + 4de prov

25 augustus - Hamme - Dames 3de prov

25 augustus - Ekeren - Dames 1ste Gewest VOLGEBOEKT

25 augustus - Sint-Kruis BRUGGE - Dames 3de & 4de prov

25 augustus - Ingelmunster Dames a) 2de prov b) 3de prov c) 4de prov

26 augustus - Marke - Dames/Meisjes a) 2de + 3de Prov b) 4de Prov + U17 (beide volgeboekt)

26 augustus - Gent/Oostakker - Dames Divisie

26 augustus - Aalter - Heren Divisie & Nationale

26 augustus - Middelkerke - Dames a) 2de prov - b) 3de + 4de Prov

26 augustus – Wevelgem – dames A) 3de & top 4de prov – B) 1ste prov + 2de divisie VOLGEBOEKT

26 augustus - Lint - Dames 2de Prov

1 september - Zoersel - Dames Divisie + 1ste prov VOLGEBOEKT

1 september - Lede - Dames 1ste prov & 2de divisie volgeboekt

1 september - Ekeren - Dames 1ste Gewest VOLGEBOEKT

1 september - Ruiselede - Dames 1ste prov + 2de Divisie VOLGEBOEKT

1 september - Zedelgem - Heren 1ste & 2de DIVISIE VOLGEBOEKT

1 september - Lendelede - Dames 1ste prov + 2de divisie

1 september - Aarschot - zowel Dames als Heren (1ste+2de en 3de prov)

1 september - Maasmechelen - Dames Liga-B & 1ste div

2 september - Aalter - Dames Liga-B + 1ste div

2 september - Liedekerke - Dames 2de prov VOLGEBOEKT

2 september - Booischot - Dames 1ste & 2de DIVISIE

8 september - Hechtel-Eksel - Heren 1ste & 2de DIV + top 1ste prov VOLGEBOEKT

8 september - Den Dungen (NL) - Dames 2de DIV VOLGEBOEKT

8 september - Ekeren - Dames Divisie

8 september - Keerbergen - a) Dames 1ste Prov b) Dames 2de Prov c) Dames 3de Prov - d) Heren 1ste Prov e) Heren 2de Prov

9 september - Ruiselede - Dames 1ste prov + 2de Divisie

9 september - Boechout - Heren 2de divisie


21 & 22 juli – Leuven - Belgian BEACHvolley Championship

Meer info & inschrijven 


22 juli – Beveren-Waas (O-VL) – BEACH Dames

 inschrijven


28 juli - Ertvelde/Evergem - Internationaal GRAStornooi

Alle info en inschrijven  


28 & 29 juli - Middelkerke - Belgian BEACHvolley Championship

Meer info & inschrijven   


zondag 29 juli –  Mechelen - Beach Provinciale (4 tegen 4) / Landelijke (2 tegen 2)

org.: MAVOC Mechelen, 21ste editie – locatie: Grote Markt - Inschrijven via sportdienst Stad Mechelen / sporten onder den Toren 


4 & 5 augustus – Maaseik – Belgian BEACHvolley Championship

Meer info & inschrijven 


5 augustus – Knokke-Heist – BEACH Finales Volley-Vlaanderen Dames & Heren  

inschrijven


zondag 5 augustus - Knokke-Heist - BEACH Vlaamse Provinciale Finales - Dames & Heren

info & inschrijven   


9 tot 12 augustus – Knokke-Heist – Belgian BEACHvolley Masters

Meer info    


11 augustus - Hechtel-Eksel - Heren top 1ste prov, 1ste & 2de divisie - 4 teams VOLGEBOEKT  


zaterdag 11 augustus – Zoersel – Dames Divisie + 1ste prov VOLGEBOEKT


11 & 12 augustus - De Haan - 44ste zomertornooi - diverse niveaus, mannen, vrouwen, gemengd

locatie: Recreatiedomein 't Haneveld - 7 reeksen: Dames Nationaal & Divisie, Heren Divisie & 1ste provinciale, dames en heren provinciaal + 3 reeksen recreatief. Nieuw: Dames Nationaal en Divisie en de Heren Divisie en 1ste Provinciale kunnen zowel voor één als voor 2 dag(en) inschrijven. Meer info en inschrijven op www.tornooi.volleydehaan.be


11 & 12 augustus - Kieldrecht - 45ste Grastornooi

info & inschrijven (ook jeugd, zie aparte pagina)


15 augustus – Vilvoorde – 9de AG Insurance BEACHcup

op op de terreinen van het Eurovolleycenter – info a inschrijven  http://beachcupaginsurance.be/


18 augustus – Moorsel/Aalst – Mannen a) 2de Div  & 1ste Prov (volgeboekt) b) 2de & 3de Prov VOLGEBOEKT


18 augustus/Août - Oudergem/Auderghem - Heren/Hommes: 3 torn VOLGEBOEKT


zaterdag 18 augustus – Zoersel – Dames Divisie + 1ste prov nog EEN plaats vrij

org.: AMIGOS Van Pelt – namiddag – locatie: “Van Pelt Arena”, Achterstraat 30 – meer info & inschrijven


zaterdag 18 augustus - Aalter - Heren Divisie & Nationale - 6 of 8 teams

org.: VC Aalter - namiddag (minstens 9 sets / team) - Voor meer info en alle modaliteiten mailen of bellen naar : luc.francoys@telenet.be tel 0799/384 390 oraf.crombez@skynet.be  tel 0476/505 064  


18 augustus – Wevelgem – Dames 2de Prov VOLGEBOEKT  


18 augustus – Loppem dames 3de & 4de prov - VOLGEBOEKT


18 & 19 augustus - Assenede - 50ste (!!) Internationale Openlucht tornooi - alle niveaus

alle info


19 augustus - Moorsel/Aalst – Dames a) 2de Div & 1ste Prov (volgeboekt)b) 2de & 3de Prov VOLGEBOEKT


19 augustus/Août - Oudergem/Auderghem - Dames: 3 niveaus VOLGEBOEKT


zondag 19 augustus - Aalter - Dames liga B en 1ste divisie -  4-hoekstornooi VOLGEBOEKT


Zondag 19 augustus - Aalter - Dames 2de & 3de Prov. - 4-hoekstornooi VOLGEBOEKT


Zondag 19 augustus - Tielt -  Dames Liga A, 1ste & 2de divisie - 4 ploegen VOLGEBOEKT


25 augustus - Ertvelde/Evergem - indoor - dames & heren: 4 categorieën + G-sporters

Alle info en inschrijven (vanaf 1 april)


zaterdag 25 augustus - Gent/Oostakker - 8ste Memorial Hanne De Smet: Dames Provinciaal (12 teams) VOLGEBOEKT

deelnemers: Zandhoven, Nazareth 1ste & 3de prov, Belsele, GevokGent, Lede, Kruishoutem, Aalter, Hellvoc Hemiksem, VDK Gent 1ste, 2de en 3de prov


25 augustus - Hechtel-Eksel - Heren top 1ste prov, 1ste & 2de divisie - 4 teams VOLGEBOEKT


zaterdag 25 augustus - Zottegem - Egmont Cup: Heren 1ste provinciale/2de divisie - 6 teams

org.: Mezo Locatie: Sporthal Bevegemse Vijvers - vanaf 13u (opwarming) tot 18u30 -  Inschrijving: via mail naar marc.delmotte3@telenet.be - Inschrijving definitief na overschrijving €30 naar rekening nr. BE85 0015 9002 4606 met als mededeling naam van je team


25 augustus – Moorsele – Dames a) 1ste & 2de prov – b) 3de & 4de prov

Info & inschrijven  


25 augustus – Hamme - Dames 3de Provinciale

Org.: Madavoc – locatie: sporthal Meulenbroek – inschrijven via voorzitter@madavoc.be  


25 augustus - Ekeren - Dames 1ste Gewest VOLGEBOEKT

Org.: Volmar – interesse ? Contacteer Thomas Rossie - 0476 88 01 55 - rossietho@gmail.com


25 augustus – Sint-Kruis Brugge – Dames 3de & 4de prov

Alle info en ev inschrijven (let op: 1ste en 2de prov reeds volgeboekt)


25 augustus – Ingelmunster – Dames a) 2de prov b) 3de prov c) 4de prov

Alle info & inschrijven  


26 aug - Marke - Dames a) 2de & 3de Prov - b) 4de prov & U17 - beide volgeboekt


zondag 26 augustus - Gent/Oostakker - 8ste Memorial Hanne De Smet: Dames Divisie (max 12 teams)

org.: VDK-Gent-dames - 9u30-19u00 - inschrijven uiterlijk 13/6 bij  georges.van.der.straeten@telenet.be – inschrijving definitief na overschrijving €60 naar rekening nr. BE50 8900 1451 9618 (vermeld: naam van je team) alle deelnemende teams ontvangen 24 VRIJKAARTEN tot bijwonen van competitiewedstrijd(en) in EREKLASSE van onze VDK-dames) - info: 0475/896444 - Reeds aangemeld: Mortsel, Booischot, Herzele, Kruikenburg Ternat & VDK-Gent


zondag 26 augustus - Heren Divisie & Nationale - 6 of 8 teams

org.: VC Aalter - namiddag (minstens 9 sets / team) - Voor meer info en alle modaliteiten mailen of bellen naar : luc.francoys@telenet.be   tel 0799/384 390 of raf.crombez@skynet.be  tel 0476/505 064


zondag 26 augustus – Middelkerke – Dames a) 2de prov – b) 3de + 4de prov

org.: Jumpers Middelkerke – locatie: sporthal “ De Barloke “, Slijpesteenweg te Leffinge – aanvang: 09.30 – meer info & inschrijven  


26 augustus – Wevelgem – dames A) 3de & top 4de prov – B) 1ste prov + 2de divisie VOLGEBOEKT


26 augustus - Lint - Dames 1ste &/of 2de prov - 4-hoekstornooi

contact via 0495/416.789 of bartovolley@yahoo.com


zaterdag 1 september – Zoersel – Dames Divisie + 1ste prov  VOLGEBOEKT


1 september - Lede - Dames 1ste prov & 2de divisie - 4 teams VOLGEBOEKT  


1 september - Ekeren - Dames 1ste Gewest VOLGEBOEKT

Org.: Volmar – interesse ? Contacteer Thomas Rossie - 0476 88 01 55 - rossietho@gmail.com  


zaterdag 1 september - Ruiselede - Dames 2de div en 1ste prov VOLGEBOEKT

Org.: Pervol Ruiselede - Inschrijven via kris.van.boxelaer@telenet.be of 0475/846033 - Deelname 25€ 


1 september – Zedelgem – Heren 1ste & 2de DIVISIE VOLGEBOEKT


1 sept – Lendelede – Dames 1ste prov & 2de divisie

Alle info & ev inschrijven  


1 september – Aarschot –  I) Dames a) 1ste + 2de prov) b) 3de prov) -  II) Heren a) 1ste + 2de prov b) 3de prov

Org.: BVS Aarschot – Dames: 11.00h-16.00h / Heren: 17.00h-22.00h -  Info en Inschrijvingen via tornooi@bvsaarschot.be. Deelname €25.


1 september – Maasmechelen - Dames Liga B/1ste divisie – 4-hoekstornooi

Org.: KVCM Maasmechelen (voorheen Uikhoven) - Meer info via andy.dhondt1@outlook.com


zondag 2 september - Aalter - Dames liga B en 1ste divisie - 4-hoekstornooi nog EEN plaats vrij

13u-18u – 2 terreinen met officiële scheidsrechters - contact: janvanderplas@telenet.be 0475 83 65 40 


2 september – Liedekerke – Dames 2de Prov. VOLGEBOEKT


2 september – Booischot – Dames 1ste & 2de DIVISIE

Org.: Mendo – locatie: sporthal ‘De Lichten’ Kloosterveldstraat 7 – inschrijven voor 27 aug – meer info & inschrijven  


8 september - Hechtel-Eksel - Heren top 1ste prov, 1ste & 2de divisie - 4 teams VOLGEBOEKT


8 september - Den Dungen (Z.O. ’s Hertogenbosch) - Dames 2de Divisie VOLGEBOEKT inclusief Vlaamse teams


8 september - Ekeren - Dames Divisie

Org.: Volmar – interesse ? Contacteer Thomas Rossie - 0476 88 01 55 - rossietho@gmail.com   


8 september - Keerbergen - a) Dames 1ste Prov b) Dames 2de Prov c) Dames 3de Prov - d) Heren 1ste Prov e) Heren 2de Prov

org.: Kevoc - info & ev inschrijven


9 september - Ruiselede - Dames 2de div en 1ste prov nog EEN plaats vrij

Org.: Pervol Ruiselede - Inschrijven via kris.van.boxelaer@telenet.be of 0475/846033 - Deelname 25€  


9 september - Boechout - HEREN 2de divisie - 4 teams

org.: Oxaco BVC Antwerpen - namiddag - Bij vragen of interesse graag mail of telefoontje :  Wim Mariën 0495 299 727 wimmarien@bodima.be